Materiál pro učitele

Fotky k propagaci KOKTEJLOVÝ KURZ
Fotky k propagaci FLAIROVÝ KURZ
Fotky k propagaci KOKTEJLY A SUROVINY
Fotky k propagaci BC. JAKUB OREL
Fotky k propagaci BC. ADAM NAVRÁTIL

Text do příspěvků

🍸 Lektor Bc. Adam Navrátil (majitel Navrátilovy pálenice ve Zlíně, barman, F&B manažer, crew member na záocenáskách lodích s celkovou praxí v gastronomii 20 let)
🍹 Lektor Bc. Jakub Orel (profesionální barman skupiny Barmani Zlín – barmanská show a koktejly na mobilním baru, lektor pro školní a mimoškolní vzdělávání)
🧊 Za profesionální barovou stanicí se naučíte od jednoho z lektorů opravdové přípravě koktejlů. Maximum času trávíme za barem a mícháme skutečné plnohodnotné koktejly z prémiových surovin. Budete vědět, jak se koktejl míchá, jak voní a jak chutná. Trénujeme reálnou práci za barem.
🍸 Učebnu vyzdobíme k nepoznání. To je náš Koktejlový kurz s perfektní barovou atmosférou. Hudba, suprová Skripta na poznámky, boží prezentace a instagram plný doporučení.
🏆 Koktejlový kurz je čtyřdenní. Po úspěšném složení zkoušek obdržíte Certifikát o absolvování Koktejlového kurzu v ČJ/AJ. Vzdělávací platforma Škola z praxe, která certifikát vydává, působí na 25 školách!
🥇 …a to všechno za velmi dostupnou cenu! Budete na tento kurz vzpomínat, jako na nejlepší týden ve škole! Čtyři dny koktejlů, zábavy, barmanského života a zážitků, na které budete vzpomínat!
📱 Máte taky rádi sítě? Podívejte se, co budeme míchat na instáč nebo tiktok @koktejlovykurz. Naši barmanskou práci najdete na @barmanizlin.

Stáhněte k sobě všechno najednou

Ke stažení – Stáhněte k sobě do počítače

http://www.uschovna.cz/zasilka/GZSZ2XU3P6862BH8-B46

Bc. Jakub Orel 🦅 barman skupiny Barmani Zlín / tel.: +420 775 031 185 / e-mail: kuba@barmanizlin.cz / www.barmanizlin.cz